Categorii

Viziteaza site-ul Blu3vision.ro pe ShopMania

MiniGbic Single Mode LC TP-Link TL-SM311LS 10 km

MiniGbic Single Mode LC TP-Link TL-SM311LS 10 km


146,00 lei

Disponibilitate: In Stoc

  • Locatie : Interior
  • Garantie : 24 Luni
  • Cod : TL-SM311LS
Pin It Mai multe retele
Producator: Tp-Link
Tel:0765.609.644

Seria de module pentru fibră TL-SM311 a fost introdusă pentru a extinde distanţa de transfer, de care erau capabile switch-urile nostre cu management / web smart. Acestea pot extinde lungimea până la câţiva kilometri sau chiar zeci de kilometri, astfel pot satisface cerinţele de lungime ale reţelei. Utilizatorii pot alge produsele pentru care doresc să integreze modulele pentru fibră în concordanţă cu cerinţele lor în scopul a scădea costurile.



Standarde şi protocoale IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
Lungime de undă 1310nm
Alimentare 3.3V
Cablu Fibră single-mode
Tip fibră Single-mode 9/125 um
Lungime max. cablu 10km
Rată transfer 1.25Gbps
Tip port LC
Siguranţă şi emisii FCC, CE
Mediu Temperatură de operare: 0℃~70℃ (32℉~158℉),
Temperatură depozitare: -40℃~80℃ (-40℉~176℉),
Umiditate de operare: 10%~90% fără condensare
Umiditate depozitare: 5%~90% fără condensare