Categorii

Viziteaza site-ul Blu3vision.ro pe ShopMania

Modul MiniGbic Tp-Link TL-SM311LM

Modul MiniGbic Tp-Link TL-SM311LM
  • Modul MiniGBIC single-mode
  • Potrivit pentru TL-SG3109/3216/3224, TL-SL3428/3452, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB, TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351

Detalii


127,00 lei

Disponibilitate: In Stoc

  • Locatie : Interior
  • Garantie : 24 Luni
  • Cod : TL-SM311LM
Pin It Mai multe retele
Producator: Tp-Link
Tel:0765.609.644

Seria de module pentru fibră TL-SM311 a fost introdusă pentru a extinde distanţa de transfer, de care erau capabile switch-urile nostre cu management / web smart. Acestea pot extinde lungimea până la câţiva kilometri sau chiar zeci de kilometri, astfel pot satisface cerinţele de lungime ale reţelei. Utilizatorii pot alge produsele pentru care doresc să integreze modulele pentru fibră în concordanţă cu cerinţele lor în scopul a scădea costurile.

 



Standarde şi protocoale IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
Lungime de undă 850nm
Alimentare 3.3V
Cablu Fibră multi-mode
Tip fibră Multi-mode 50/125um sau 62.5/125um
Lungime max. cablu 550m
Rată transfer 1.25Gbps
Tip port LC
Siguranţă şi emisii FCC, CE
Mediu Temperatură de operare: 0℃~70℃ (32℉~158℉),
Temperatură depozitare: -40℃~80℃ (-40℉~176℉),
Umiditate de operare: 10%~90% fără condensare
Umiditate depozitare: 5%~90% fără condensare